Welkom bij Keram

Laatst bekeken
Bewaard
Keram Maastricht
Australiëlaan 30
6199 AA MAASTRICHT-AIRPORT
Vind ons hier:
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Nieuwe MINI's
Beschikbaar
Niet beschikbaar
MINI NEXT
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Service
Ma - Vrij 08:30 - 18:00
Zat 10:00 - 17:00
Zon Gesloten
Feestdagen Gesloten
Ma - Vrij 07:30 - 17:30
Zat 08:30 - 12:30
Zon Gesloten
Feestdagen Gesloten
Ma - Vrij 07:30 - 17:30
Zat 08:30 - 12:30
Zon Gesloten
Feestdagen Gesloten
Ma - Vrij 08:15 - 17:00
Zat 08:30 - 12:30
Zon Gesloten
Feestdagen Gesloten
Ma - Vrij 08:15 - 17:00
Zat 08:30 - 12:30
Zon Gesloten
Feestdagen Gesloten
Het systeem is op dit moment niet beschikbaar!
Kies een MINI dealer Kies een MINI dealer Locatie niet gevonden Teveel resultaten Geen resultaten gevonden Een vereiste parameter ontbreekt Dit adres bevindt zich niet binnen Nederland De MINI dealer is op dit moment niet bereikbaar, probeer het later nogmaals. Please choose a MINI Centre. Kies een MINI dealer Too long Kies een MINI dealer id Te lang Too short
Je voorkeursdealer wordt tijdelijk bewaard, je moet inloggen om hem permanent op te slaan.
Wil je {{preferredDealer.name}} with {{newFavouriteDealer.name}} vervangen als je MINI dealer?

Dank je

Ga door
keram, hartelijk welkom

KERAM MAASTRICHT EN HEERLEN.

HARTELIJK WELKOM.

Keram is dé MINI kenner in Zuid-Limburg. Heb je vragen, kunnen wij je ergens mee helpen of wil je zomaar een keer kennis maken met Keram en MINI dan heten wij jou van harte welkom bij Keram!

Adresgegevens

Keram Maastricht

Erkend MINI Dealer en MINI Service

Australiëlaan 30

6199 AA Maastricht-Airport

Telefoon: +31 (0)43 361 85 55

E-mail: maastricht@keram.nl

Keram Heerlen (Service)

Erkend MINI Service Partner

Terhoevenderweg 98

6412 ZJ Heerlen

Telefoon: +31 (0)45 545 21 21

E-mail: heerlen@keram.nl

Ons team

Keram Maastricht

Joris Cleven

Joris Cleven

MINI Manager

joris.cleven@keram.nl

Rick Souren

Rick Souren

Verkoopadviseur

rick.souren@keram.nl

Levi Mulders.

Levi mulders

Verkoopadviseur

levi.mulders@keram.nl

Danny Janssen.

Danny Janssen

Service Adviseur

danny.janssen@keram.nl

Ons team

Keram Heerlen (Service)

Wouter Kersten.

Wouter Kersten

Service Adviseur

wouter.kersten@keram.nl